החלקה אורגנית BBEAUTY מבית BORGANIC תעשי מה שבראש שלך

כל אישה ישראלית בעלת שיער גלי עד מתולתל מאוד יודעת שטיפול ברעמה שלה דורש לא מעט התעסקות. ואכן, לכל בעלת שיער שכזה יש את רשימת הפעולות והטקסים שפיתחה לעצמה לאורך שנים רבות של ניסיון בתפעול שיערה. יש את המורחות, החופפות, המספרות, המחליקות, המגלגלות, המייבשות, הישנות עם סיכה מיוחדת, החופפות רק אחת לכמה ימים, המסתפרות רק אצל מומחה לתלתלים ועוד ועוד. המשותף לכולן הוא העיסוק הבלתי פוסק והסיזיפי בתפעול השיער.

שווה לקרוא: כמו יוניקורן – כך תשיגו את הלוק של נועה קירל

לא מעט מאותן נשים מרגישות מיאוס מהעיסוק הבחלתי פוסק בשיערן ומחפשות דרך אפקטיבית להתמודד עם שיערן. דרך שלא תגזול מהן כל כך הרבה זמן וכסף ואם ניתן, דרך שתהיה בריאה לשיערן. כאן בדיוק נכנסת לתמונה האפשרות – החלקה אורגנית BBEAUTY מבית BORGANIC.

החלקה אורגנית
החלקה אורגנית BBEAUTY מבית BORGANIC

מה היא החלקה אורגנית?

החלקה אורגנית BBEAUTY מבית BORGANIC היא פיתוח חדש יחסית בתחום השיער. בדומה לסוגי החלקות אחרים היא מאפשרת להחליק את השיער לפרק זמן ארוך. החלקת השיער פותרת את בעליו ממרבית ההתעסקויות שנגזרו על בעלות התלתלים. השיער קל יותר לסירוק, נטול סיבוכים, ניתן להרטיב אותו ללא חשש ובנוסף, וזה למעשה היתרון המרכזי של החלקת שיער אורגנית – היא משקמת את שיערך מהנזקים שנגרמו לו בעבר. והכוונה היא גם לנזקים של מזג האוויר הים תיכוני, זיהום האוויר וכו', וגם מנזקים שנגרמו לשיערך בשלל הטקסים, בדגש על החלקת שיער בחום, באמצעים כימיים, צביעת השיער ועוד.

BBEAUTY
BBEAUTY

מה חשוב לדעת על החלקה אורגנית?

החלקה אורגנית, בשונה מסוגי החלקות שיער אחרת (החלקה יפנית למשל) מכילה חומרים טבעיים שבריאים לשיערך, בדגש על קרטין. קרטין הוא חלבון שגם נמצא באופן טבעי בשיער והוא זה שאחראי על בריאות השערה, על הלחות, על גמישותה וכו'. העשרת השיער בקרטין מעניקה לו חיים, מחזירה לו את הברק ואת החוזק ומרפאת אותו מנזקים קודמים.

החיסרון של החלקה אורגנית (ויש שיאמרו שזה בכלל יתרון) הוא שהיא אינה החלקה לצמיתות. כלומר, לאחר תקופה השיער יחזור לעצמו וכדי לשמור עליו חלק יש לעבור את תהליך ההחלקה שוב. עם זאת, העשרת השיער במסיכה של החלקה אורגנית BBEAUTY מבית BORGANIC תורמת לו ולבריאותו ומאפשרת לך לבחור אחת לתקופה איך ברצונך ששיערך ייראה.

איך אדע באיזו החלקה אורגנית לבחור?

הכי חשוב שתוודאי שסוג החומר להחלקה אורגנית שבחרת עומד בהנחיות משרד הבריאות ובעל אישור ממשרד הבריאות. ישנם שלל סוגים של החלקות שיער שמתפארים בכותרת החלקה אורגנית אך מכילים למעשה פורמלין, חומר רעיל ומסוכן לך ולשיערך שאסור לשימוש על פי חוק. 

דילוג לתוכן